Vitamíny a prírodné prípravky porovnanie ceny

VITAR Revital Omega 3 +vitamin E prémium cps.60

VITAR Revital Omega 3 +vitamin E prémium cps.60

Revital Omega 3 + vitamín E obsahuje nevyhnutné omega 3 nenasýtené mastné kyseliny DHA a EPA.

Walmark Stresvit tbl.bls.30

Walmark Stresvit tbl.bls.30

Walmark Stresvit je kombinácia vitamínov a minerálov so zinkom, špeciálne zostavená na potláčanie stresových stavov. Obsahuje všetky potrebné látky s protistresovým účinkom vo vyváženom pomere pre ich maximálnu účinnosť. Stresvit stabilizuje nervový systém a je vhodný pri vyčerpaní a nespavosti. Odporúča sa pri nadmernom pití, fajčení ale aj v čase depresií, chorôb či rekonvalescencie. Stresvit dopĺňa zvýšené nároky organizmu počas stresu o niektoré vitamíny a minerály, je vhodný na udržanie dobrej psychickej odolnosti organizmu. Odporúčané dávkovanie: 1 tabletka každý druhý deň. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je »

TEREZIA COMPANY, RAKYTNÍČEK - rakytníkový sirup s příchutí pomeranče

TEREZIA COMPANY, RAKYTNÍČEK - rakytníkový sirup s příchutí pomeranče

  Charakteristika: RAKYTNÍČEK sirup s príchuťou pomaranča s obsahom účinnej látky rakytníka rešetliakového. Plody rakytníka sa nazývajú multivitamínom z prírody vďaka vysokému obsahu vitamínov, minerálov a ďalších prospešných látok v prirodzenej a ľahko vstrebateľnej forme. Celá rastlina rakytníka je výnimočná obsahom širokej škály biologicky aktívnych látok. Plody rakytníka – bobule oranžovej farby s kyslou chuťou obsahujú provitamín A, vitamín B1, B2, B6, C, E, K1, F. Účinnou zložkou sú flavonoidy a prítomná je cenná látka hippophein. Olej obsiahnutý v dužine plodu má oranžovú farbu s vysokým obsahom provitamínu A, »

MEDPHARMA Multivitamín s minerály+extra C tbl.67

MEDPHARMA Multivitamín s minerály+extra C tbl.67

MedPharma MULTIVITAMÍN S MINERÁLMI : prípravok predstavuje kompletné zloženie obsahujúce všetky dôležité vitamíny, minerály a stopové prvky vrátane ďalších aktívnych zložiek podporujúce tonizáciu organizmu. Celkom sa jedná o 42 zložiek.

SIMPLY YOU PargaVit Vitamin C Mix Plus tbl. 120

SIMPLY YOU PargaVit Vitamin C Mix Plus tbl. 120

PargaVit VITAMÍN C Mix Plus je doplnok stravy v štyroch vynikajúcich príchutiach s vyváženým obsahom vitamínu C. Vitamín C podporuje funkciu prirodzeného obraného systému. Užívanie sa odporúča na podporu imunitného systému, v období zvýšeného rizika nachladnutia, pri psychickej či fyzickej záťaži, v rekonvalescencii alebo na znižovanie únavy a vyčerpania. Každá príchuť navyše obsahuje ďalšie pridané látky, ktoré priaznivo pôsobia na organizmus. Tablety s príchuťou citrónu obsahujú koenzým Q10, ktorý dodáva telu energiu. Malinovej tablety majú pridané probiotiká a tým pozitívne ovplyvňujú trávenie. Tablety s ovocnou »

UNIOS PHARMA Westcan Beta karoten 10 000 m.j. tbl. 60

UNIOS PHARMA Westcan Beta karoten 10 000 m.j. tbl. 60

Beta karoten je provitamín, který se v těle mění na vitamín A. Patří mezi antioxidanty a svým účinkem ochraňuje před následky znečištěného životního prostředí, nevhodné životosprávy a stresu. Příznivě působí na kůži a chrání před škodlivým účinkem ultrafialového záření.


1 2 328 29 30 31

Porovnanie ceny - lacné Vitamíny a prírodné prípravky zo spoľahlivých internetových obchodov. Vitamíny a prírodné prípravky aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.