Vitamíny a prírodné prípravky porovnanie ceny

MEDPHARMA Kyselina listová 400 mcg tbl. 107

MEDPHARMA Kyselina listová 400 mcg tbl. 107

Medpharma Kyselina listová: Kyselinu listovou radíme do skupiny B vitamínov. Spoločne s vitamínom B12 je nenahraditeľným prvkom pri tvorbe červených krviniek a syntéze nukleových kyselín, ktoré umožňujú bezchybné delenie buniek a reprodukciu. Kyselina listová má priaznivý vplyv na tvorbu a správnu činnosť červených krviniek. Prípravok odporúčame užívať cca 3 mesiace pred plánovaným otehotnením a tehotným a dojčiacim ženám.

PRO.MED.CS PRAHA PRAHA Acidofolan tbl.50 pro budoucí maminky

PRO.MED.CS PRAHA PRAHA Acidofolan tbl.50 pro budoucí maminky

Významne znižuje riziko niektorých vrodených vád, najmä v oblasti chrbticového kanála.

MEDPHARMA L-Carnitin 500mg+Inulin+Chrom tbl.37

MEDPHARMA L-Carnitin 500mg+Inulin+Chrom tbl.37

MedPharma L-CARNITIN + INULÍN + CHRÓM je doplnkom stravy, ktorý doporučujeme užívať ako podporu pri vytrvalostných výkonoch a na urýchlenie regenerácie organizmu po nich, na podporu svalových funkcií, ďalej ako podporný prostriedok pri odburávaní tukov. L-Carnitin označovaný ako spaľovač tukov je aminokyselina, ktorá podporuje odburávanie tukov prenášaním mastných kyselín do svalových buniek, kde dochádza k ich spaľovaniu na energiu. Carnitin prispieva k znižovaniu hladiny cholesterolu, podporuje srdcovú a mozgovú činnosť a účinne energizuje organizmus. Inulín priaznivo podporuje trávenie a tvorbu zdravej bakteriálnej flóry »

MEDPHARMA Beta karoten 25 000 m.j. tob.107

MEDPHARMA Beta karoten 25 000 m.j. tob.107

Medpharma Beta karotén je prirodzeným zdrojom vitamínu A, na ktorý sa v potrebnom množstve premieňa v tele. Zároveň, ako silný antioxidant, chráni bunky a tkanivá pred voľnými radikálmi. Beta karotén chráni pokožku pred negativnym pôsobením UV žiarenia, podporuje opálenie a zaisťuje dlhodbé zhnednutie pokožky, podporuje zníženie výskytu očných problémov a efektívne pôsobí pri antioxidačných procesoch, ktoré prebiehajú v ľudskom organizme. Odporúčané dávkovanie: 1 tobolka denne po jedle. Odporúčané dávkovanie neprekračujte. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov.

ENGELHARD ARZNEIMITTEL AND CO. Isla-Moos tbl.30 bylinné pastilky

ENGELHARD ARZNEIMITTEL AND CO. Isla-Moos tbl.30 bylinné pastilky

Isla-Moos sú bylinné pastilky, ktoré prinášajú úľavu pri kašli, pálení v krku a pri chrapote. Dávkovanie: 1 - 2 pastilky niekoľkokrát denne voľne rozpustiť v ústach. Pastilky môžu užívať tehotné a dojčiace ženy. Pastilky sa môžu užívať dlhodobo, ale ak nedôjde k ústupu problémov po 10 dňoch užívania, obráťte sa na svojho lekára. Upozornenie: 1 pastilka obsahuje 424 mg sacharózy.

Walmark Beta Karoten 10000IU tob.30

Walmark Beta Karoten 10000IU tob.30

Walmark Beta karotén priaznivo ovplyvňuje obranné pochody kože pred negatívnymi vplyvmi slnečného žiarenia a inými škodlivinami. Napomáha zhnednutiu pokožky počas opaľovania, zvyšuje jej odolnosť proti spáleniu, podporuje dlhotrvajúce opálenie. Poskytuje ochranu pred škodlivým pôsobením voľných radikálov a spomaľuje tak proces starnutia organizmu. Priaznivo pôsobí tiež pri zrakových problémoch, zlepšuje kvalitu pleti a vlasov. Odporúčané dávkovanie: 1 tobolka denne počas jedla. Túto dávku neprekračujte. Betakarotén je výrazne sfarbený červeno-oranžový pigment, prirodzene sa vyskytujúci v rastlinách a ovocí. Je to dôležitý »

MEDPHARMA L-Carnitin 500 mg + Inulin + Chrom tbl. 67

MEDPHARMA L-Carnitin 500 mg + Inulin + Chrom tbl. 67

MedPharma L-CARNITIN 500mg + INULÍN + CHRÓM je doplnkom stravy, ktorý doporučujeme užívať ako podporu pri vytrvalostných výkonoch a na urýchlenie regenerácie organizmu po nich, na podporu svalových funkcií, ďalej ako podporný prostriedok pri odburávaní tukov. L-Carnitin označovaný ako spaľovač tukov je aminokyselina, ktorá podporuje odburávanie tukov prenášaním mastných kyselín do svalových buniek, kde dochádza k ich spaľovaniu na energiu. Carnitin prispieva k znižovaniu hladiny cholesterolu, podporuje srdcovú a mozgovú činnosť a účinne energizuje organizmus. Inulín priaznivo podporuje trávenie a tvorbu zdravej bakteriálnej »

Synergia Kurkumin Komplex cps.60

Synergia Kurkumin Komplex cps.60

Součástí patentovaného Curcumin C3 Complexu jsou kurkuminy, které mají antioxidační účinky, díky nimž napomáhají při ochraně lidského organismu před poškozením volnými radikály. Dostatečná hladina antioxidantů v lidském organismu příznivě ovlivňuje správnou činnost kardiovaskulárního systému, trávicí soustavy a imunitního systému člověka. Popis Kdy produkt Kurkumin komplex pomáhá: podporuje činnost trávicí soustavy, vytváří zdravou mikroflóru v žaludku a střevech, pročišťuje játra a žlučník, udržuje správnou hladinu cholesterolu a tuků v krvi, posiluje imunitu, chrání buňky - má silné antioxidační účinky. Složení v jedné »

VITAR Vyprošťovák šumivé tbl.20

VITAR Vyprošťovák šumivé tbl.20

VYPROŠŤOVÁK šumivé tablety sú potravinovým doplnkom, upravujúcim zažívanie po nadmernej konzumácii alkoholu alebo jedla. Prípravok je šetrný k zažívaciemu traktu, ukľudnuje žalúdok a napomáha navráteniu k normálu. Obsahuje sacharózu, má citrónovú arómu. Doporučené dávkovanie: pre deti od 12 rokov a dospelých 3 tablety denne rozpustené v 100ml vody. Upozornenie: Nie je určené pre deti do 12 rokov. Tubu starostlivo uzatvárajte. Digestívum Vyprošťovák obsahuje hydrogén uhličitan sodný - jedlú sódu, ktorá pomáha pri zažívaní. Forma šumivých tabliet je naviac veľmi šetrná k zažívaciemu traktu. Vyprošťovák uspokojí Váš žalúdok, »

GOLDIM Kulíšek Forte sáčky 10 x 6.8 g

GOLDIM Kulíšek Forte sáčky 10 x 6.8 g

KULÍŠEK forte je diétna potravina na zvláštne lekárske účely určená na perorálnu rehydratáciu dojčiat od ukončeného 4. mesiaca života a detí pri hnačkových ťažkostiach a / alebo vracaní. Instantná zmes pre prípravu nápoja vedie k rýchlej úprave hospodárenia s vodou a normalizácii vnútorného prostredia organizmu. Je obohatený rastlinným výťažkom pre upokojenie podráždeného žalúdka. Obsah 1 sáčku sa rozpustí v 250ml prevarenej (dojčenskej) vody. Podáva sa vychladené z fľaše, hrnčeka alebo po lyžičkách. Osmolarita: 240 mOsm / l. Obsah iónov (mmol / l): glukóza (100), Na + (60), K + (20), Cl-(50), citrónan 3 - (10). Kulíšek »

GOLDIM Kulíšek sáčky 10x6.6g

GOLDIM Kulíšek sáčky 10x6.6g

Kulíšek sáčky je zmes na prípravu rehydratačného roztoku, určeného k diétnemu postupu pri hnačkových potiažach a dehydratácii, sáčky sú určené pre deti a dojčatá od ukončeného 1. týždňa života. Príprava: 1 sáčok rozpustíme v 250 ml prevarenej dojčenskej vode a vychladíme. Podávame vo fľaške, v pohári alebo po lyžičkách. Pred použitím čítajte príbalový leták s podrobným dávkovaním. Kulíšek je potravina pro zvláštní lékařské účely určená k perorální rehydrataci při průjmových potížích a / nebo zvracení. Pro kojence od ukončeného 1. týdne života a malé děti. Použití doporučuje lékař nebo osoba kvalifikovaná v oblasti výživy, »

VALOSUN Prebiotická vláknina Valosun 250g

VALOSUN Prebiotická vláknina Valosun 250g

Prebiotická vláknina je funkční potravina, která pozitivně ovlivňuje celkový zdravotní stav organismu tím, že selektivně podporuje růst a aktivitu zdraví prospěšných bakterií střevní mikroflóry. Popis Kdy Prebiotická vláknina pomáhá: Pozitivně ovlivňuje složení střevní mikroflóry ve prospěch zdraví prospěšných bakterií. Příznivě působí při zažívacích potížích (nadýmání, zácpa, nepravidelná stolice). Aktivuje imunitní systém, zlepšuje vstřebávání a biodostupnost vápníku, pozitivně ovlivňuje metabolismus tuků. Stimuluje bifidobakterie - prebiotická vláknina je fermentována (tzn. je potravou) zejména bifidobakteriemi, v menší »

SIMPLY YOU PargaVit Vitamin C pomeranč tbl. 90

SIMPLY YOU PargaVit Vitamin C pomeranč tbl. 90

Doplnok stravy so sladidlom v tabletách s vynikajúcou chuťou a vyváženým obsahom vitamínu C.

PHARMACHEM A/S ESBJERG HEMA OMEGA 3-6-9 cps.30

PHARMACHEM A/S ESBJERG HEMA OMEGA 3-6-9 cps.30

Doplněk stravy Hema Omega 3-6-9 je zdrojem nejdůležitějších více-nenasycených mastných kyselin: koncentrovaný rybí tuk (omega 3 - DHA a EPA), brutnákový olej (omega6 - GLA) a panenský olivový olej (omega 9) doplněný o přírodní vitamín E. Popis Hema Omega 3-6-9 je vyvážený komplex omega nenasycených mastných kyselin. Omega 3 kyseliny EPA a DHA přispívají ke správné funkci srdce a sama DHA přispívá k udržení normální funkce mozku a zraku. Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Složení v jedné kapsli 375,5 mg koncentrovaný rybí tuk (200 mg omega-3, z toho 110 mg EPA, 75 mg DHA, 15 mg jiné omega-3 mastné »

Walmark Coenzyme Q10+carnitine tob.30

Walmark Coenzyme Q10+carnitine tob.30

Ochráni vaše srdce a dodá vám potrebnú energiu.


1 2 327 28 29 30 31

Porovnanie ceny - lacné Vitamíny a prírodné prípravky zo spoľahlivých internetových obchodov. Vitamíny a prírodné prípravky aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.