Vitamíny a prírodné prípravky porovnanie ceny

SILVITA Hyalgel caps cps.90 Hyaluronan-Chondroitin-Glukosamin

SILVITA Hyalgel caps cps.90 Hyaluronan-Chondroitin-Glukosamin

HYALGEL caps je určený predovšetkým pre osoby nadmerne zaťažujúce kĺby ako sú športovci, osoby s nadváhou, ťažko pracujúci a osoby strednej a staršej generácie. Obsahuje účinné látky kyselinu hyalurónovú, chondroitín sulfát a glukosamín sulfát. Kyselina hyalurónová je viskózna kvapalina, ktorá je prítomná v epitelových a spojivových tkanivách (koža, šľachy, krvné cievy, chrupavky, kosti), ako medzikĺbová kvapalina plní úlohu kĺbovej lubrikácia, kde umožňuje hladký pohyb a zamedzuje treniu, zvyšuje odolnosť tkanív proti tlaku a zlepšuje jej pružnosť. Chondroitín sulfát sa nachádza najmä v spojivových a epitelových tkanivách, »

MEDPHARMA Vitamin C 600 mg + Acerola tbl. eff. 20

MEDPHARMA Vitamin C 600 mg + Acerola tbl. eff. 20

MedPharma VITAMÍN C + ACEROLA je vhodným doplnkom ku zvyšovaniu imunity organizmu. Acerola ako prírodný zdroj vitamínu C je získavaná z tropickej čerešne aceroly. Vitamín C, ktorý predstavuje 80% ľudskej potreby vitamínov, zohráva rozhodujúcu úlohu v aktivitách mnohých dôležitých enzýmov. Vzhľadom k tomu, že si ho ľudský organizmus nie je schopný vytvoriť sám, je človek odkázaný na potravinové zdroje. Potreba vitamínu C sa zvyšuje zvlášť v období zvýšenej fyzickej a psychickej záťaže, po úrazoch, operáciách av rekonvalescencii. Zvýšený prísun tohto dôležitého vitamínu sa odporúča tiež u tehotných a dojčiacich žien, starších »

FYTOPHARMA Nephrosal tobolky na močové cesty tob.30 Fytopharma

FYTOPHARMA Nephrosal tobolky na močové cesty tob.30 Fytopharma

Priaznivo pôsobí pri chorobách obličiek a močových ciest, ma močopudné účinky.

HERB-PHARMA AG Fytofontana Aurecon Ring stop tbl.30

HERB-PHARMA AG Fytofontana Aurecon Ring stop tbl.30

Fytofontana Aurecon Ring stop sú určené nato, aby bezpečne pomohli utíšiť a predísť hučaniu v ušiach a príznakom hluku v ušiach.

SILVITA Hyalgel forte pomeranč 500ml

SILVITA Hyalgel forte pomeranč 500ml

Hyagel je špeciálny prípravok s obsahom hyalurónanu sodného a chondroitínu sulfátu pre správnu výživu kĺbových chrupaviek. Obe tieto látky sú prirodzenou súčasťou spojív a zabezpečujú ich odolnosť proti poškodeniu. Kyselina hyalurónová je viskózna kvapalina, ktorá je prítomná v epitelových a spojivových tkanivách (koža, šľachy, krvné cievy, chrupavky, kosti), ako medzikĺbová kvapalina plní funkciu kĺbovej lubrikácie, umožňuje tým hladký pohyb a zabraňuje treniu, zvyšuje odolnosť tkaniva voči tlaku a zlepšujeho jeho pružnosť. Chondroitin sulfát sa nachádza predovšetkým v spojivových a epitelových tkanivách, je prítomný v »

ASP CZECH Lepicol pro zdravá střeva 180g

ASP CZECH Lepicol pro zdravá střeva 180g

Lepicol je přípravek z přírodních ingrediencí, které napomáhají střevům v jejich řádném fungování. Při jeho užívání 2x denně dodá tělu dostatečný příjem vlákniny k tomu, aby byl zajištěn pravidelný pohyb stolice ve střevech, zároveň však poskytuje přátelské bakterie, které jsou důležité k udržování zdravé rovnováhy ve střevech. Popis Kdy Lepicol pomáhá: obnovuje střevní sliznici, odstraňuje zácpu (i v těhotenství), při střevních zánětech i chorobách trávicího traktu (divertikulární choroba, hemoroidy), působí proti průjmům, při nebo po užívání antibiotik, chrání před choroboplodnými zárodky. Produkt Lepicol obsahuje: »

SVUS PHARMA MaxIQ tob.30 + dárek magnet

SVUS PHARMA MaxIQ tob.30 + dárek magnet

Max IQ Omega- 3 vhodné aj pre Vaše deti. FARMAX - Pečať kvality.

NEOFYT Phyteneo Echinacea sirup s rakytníkem 250ml

NEOFYT Phyteneo Echinacea sirup s rakytníkem 250ml

Phyteneo Echinaceový sirup s rakytníkom obsahuje extrakt z kvetenstva echinacey purpurovej (Echinacea purpurea) a extrakt z rakytníka rešetliakového. Sirup posilňuje imunitu a zvyšuje odolnosť organizmu. Pomáha znížiť náchylnosť k ochoreniam z prechladnutia, horných ciest dýchacích a chrípke. Sirup je vhodné použiť tiež pri prvých príznakoch chrípky. Rakytník je prírodným zdrojom vitamínov C, A a E. Odporúčané dávkovanie: deti od 3 rokov 1 x denne jednu lyžičku (3 ml) po dobu najdlhšie šiestich týždňov. Dospelí 3 x denne jednu lyžičku (3 ml) po dobu najdlhšie šiestich týždňov. Pred ďalším užívaním je nutné prípravok prestať »

MEDPHARMA Prostata formula tbl. 67

MEDPHARMA Prostata formula tbl. 67

MedPharma PROSTATA FORMULA je prípravok vhodný pre všetkých mužov, u ktorých sa objavujú príznaky prostatických ťažkostí (čiastočné močenie, prerušovaný prúd moču, slabý prúd pri močení, pocit neúplného vyprázdnenia močového mechúra). MedPharma PROSTATA FORMULA pomáha mierniť ťažkosti spojené so zväčšením prostaty a je vhodná i ako prevencia prostatických ťažkostí. Dávkovanie: 1 tableta denne. Odporúčame užívať 2-4 mesiace. Upozornenie: Nie je určené deťom.

ASP CZECH Lepicol kapsle pro zdravá střeva cps.180

ASP CZECH Lepicol kapsle pro zdravá střeva cps.180

Lepicol je přípravek z přírodních ingrediencí, které napomáhají střevům v jejich řádném fungování. Při jeho každodením užívání dodá tělu dostatečný příjem vlákniny k tomu, aby byl zajištěn pravidelný pohyb stolice ve střevech, zároveň však poskytuje přátelské bakterie, které jsou důležité k udržování zdravé rovnováhy ve střevech. Popis Kdy Lepicol pomáhá: obnovuje střevní sliznici, odstraňuje zácpu (i v těhotenství), při střevních zánětech i chorobách trávicího traktu (divertikulární choroba, hemoroidy), působí proti průjmům, při nebo po užívání antibiotik, chrání před choroboplodnými zárodky. Produkt Lepicol obsahuje: »

KABCO MedPharma Yucca 500 mg tbl. 67

KABCO MedPharma Yucca 500 mg tbl. 67

MedPharma YUCCA : Yucca je stále zelená rastlina podobná palme. Jej výťažok obsahuje monoho enzýmov, chlorofyl, antioxidanty, ale predovšetkým stearanové saponíny, ktoré sa v čreve viažu s cholesterolom a napomáhajú k prečisteniu organizmu. Yucca je vcelku netoxická, vhodná i pre tehotné a dojčiace ženy. Užíva sa na prečistenie organizmu od škodlivých látok, pomáha pri zlom trávení a pri zvýšenej hladine cholesterolu. Priaznivo pôsobí na skvalitnenie života, hlavne strednej a staršej generácie. Dávkovanie: 1-2 tablety denne pred jedlom, zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 »

MEDPHARMA elezo 20mg+vitamín C tbl.107

MEDPHARMA elezo 20mg+vitamín C tbl.107

MedPharma ŽELEZO 20mg + VITAMÍN C: Železo radíme medzi stopové prvky. V červených krvinkách ako súčasť hemoglobínu plní funkciu tzv. distribútora kyslíku. Vitamín C (kyselina askorbová) spolu s kyselinou chlorovodíkovou, ktorá je prítomná v žalúdku, napomáhajú lepšiemu rozpúšťaniu a vstrebávaniu železa. Nedostatočný prísun železa do organizmu môže byť jednou z príčin anémie - chudokrvnosti. Prípravok je vhodné užívať pri infekčných ochoreniach, pri veľkej fyzickej záťaži a pomáha pokryť zvýšenú spotrebu železa v tehotenstve (len po konzultácii s lekárom). Odporúča sa užívať ženám v období menštruácie. Priaznivo pôsobí tiež »

ASP CZECH Lepicol PLUS trávicí enzymy cps. 180

ASP CZECH Lepicol PLUS trávicí enzymy cps. 180

Lepicol plus obsahuje tráviace enzýmy, ktoré pomáhajú rozkladať potravu a uvoľňovať dôležité živiny ako sú vitamíny, minerály a mastné kyseliny, čím podporuje fungovanie tráviaceho ústrojenstva, ďalej rozpustnú vlákninu, ktorá uľahčuje vylučovanie nestrávených zvyškov a obsahuje tiež prebiotiká, ktoré dodávajú zvláštnu vlákninu, ktorá funguje synergicky. Lepicol je vhodný najmúä pri úpornej zápche, suchej stolici či nadúvaní. Lepicol PLUS cps 180 Novinka Bificol plus v kapsulách.

VITABALANS OY, HAMEENLINNA Magnex 375mg + B6 tbl.180

VITABALANS OY, HAMEENLINNA Magnex 375mg + B6 tbl.180

Kombinace hořčíku a vitamínu B6 podporuje nervovou soustavu, mírní svalové napětí a křeče. Je vhodný pro osoby trpící únavovým syndromem, stresem, poruchami nálad, migrénou, roztroušenou sklerozou, parkinsonovou chorobou atd. Magnex 375 mg + B6 obsahuje v 1 tablete 375 mg magnézia a 2,2 mg pyridoxínu (B6).

MEDPHARMA Echinacea 50 mg + vit. C + Zn tbl. eff. 20

MEDPHARMA Echinacea 50 mg + vit. C + Zn tbl. eff. 20

MedPharma ECHINACEA + VITAMÍN C + ZINOK je jedinečnou kombináciou blahodárne pôsobiaci pri vírusových nákazách a chorobách z prechladnutia, má priaznivý vplyv na imunitný systém. MedPharma ECHINACEA + VITAMÍN C + ZINOK sú šumivé tablety rozpustné vo vode s príchuťou pomaranča.


1 2 3 4 5 629 30 31

Porovnanie ceny - lacné Vitamíny a prírodné prípravky zo spoľahlivých internetových obchodov. Vitamíny a prírodné prípravky aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.