Vitamíny a prírodné prípravky porovnanie ceny

DAIWA PHARMACEUTICAL CO. LTD.TOKIO Natto NKCP tbl.60

DAIWA PHARMACEUTICAL CO. LTD.TOKIO Natto NKCP tbl.60

"NattoNKCP" je potravinový doplnok, ktorý obsahuje presnú dávku proteínov produkovaných natto baktériami (Bacillus subtilis natto).

VITABALANS SUPER OMEGA 120 kapslí

VITABALANS SUPER OMEGA 120 kapslí

SUPER OMEGA obsahuje omega mastné kyseliny, horčík, vitamín B12, kyselinu listovú. Liek je určený na posilnenie mozgovej a srdcovej činnosti, zlepšenie stavu pokožky a vlasov. Pomáha znížiť hladinu LDL cholesterolu v krvi.

NATURICA NATURICA Hlíva ústřičná s Echinaceou tob.30

NATURICA NATURICA Hlíva ústřičná s Echinaceou tob.30

Hliva ustricová s Echinaceou, vitamínom C a Zinkom je svojím zložením jedinečný výživový doplnok.

PHARMA NORD Bioaktivní Biloba tbl.60 (Bio-Biloba tbl.60)

PHARMA NORD Bioaktivní Biloba tbl.60 (Bio-Biloba tbl.60)

Bioaktívne Biloba obsahuje štandardizovaný výťažok z listov ginka (Ginkgo biloba), vďaka ktorému prípravok zlepšuje krvný obeh a v mozgovom tkanive naviac pôsobí ako antioxidant (neutralizuje voľné radikály). Aktívne látky z výťažku pomáhajú rozširovať krvné kapiláry, zlepšujú prekrvenie a krv sa s kyslíkom ľahšie dostane do všetkých častí tela, najmä do mozgového tkaniva a do končekov prstov na rukách a nohách. Prípravok je vhodný pri pocite studených rúk a nôh, podporuje pamäť a schopnosť sústredenia či môže zmierniť zvonenie v ušiach. Odporúčané dávkovanie: 1 tableta denne po jedle. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. »

Aurum Health Products Ltd Colostrum cps. 60

Aurum Health Products Ltd Colostrum cps. 60

Colostrum má speciální výživné složení, které podporuje celkové posílení organismu. Je důležitým zdrojem výživných proteinů, uhlovodanů, tuků, minerálů a vitamínů. Obsahuje rovněž několik desítek biologicky aktivních molekul, které pozitivním způsobem ovlivňují jak imunitní systém, tak správný růstový vývoj. V kolostru je rovněž obsaženo více než 20 protilátek, kromě jiného proti bakteriím Escherichia coli a salmonelli, Streptococcus, Staphylococcus a Cryptosporidia. Popis Přípravek Colostrum obsahuje jednu z nejcennějších a nejušlechtilejších přírodních látek na světě. Jeho hodnota je nesrovnatelná s kterýmkoliv přípravkem »

VITAR Revital Multi Forte tbl.eff.20

VITAR Revital Multi Forte tbl.eff.20

Benefity Revital Multi forte premium: rozpustná vláknina 10 dôležitých vitamínov (100 % ODD*), 13 minerálnych látok a stopových prvkov pre posilnenie imunity efektívna forma užívania + pitný režim bez aspartamu Revital Multi forte premium zaisťuje vyvážený prísun všetkých dôležitých látok, ktoré organizmus nevyhnutne potrebuje, ale neprijíma ich zo stravy vždy v dostatočnom množstve, alebo si ich nedokáže sám vytvoriť. Benefity vitamínov a minerálnych látok pre zdravý životný štýl: podpora obranyschopnosti organizmu napomáhajú k udržaniu dobrého zdravotného stavu  Benefity vlákniny pre zdravý životný štýl: pozitívny vplyv »

Aurum Health Products Ltd Kudzu výtažek z kořene Kudzu cps.60

Aurum Health Products Ltd Kudzu výtažek z kořene Kudzu cps.60

Kudzu je doplněk stravy, který aktivizuje detoxikační procesy v organismu. Jeho kořen obsahuje izoflavony, které napomáhají v boji se závislostí na nikotinu tím, že zmírňují abstinenční příznaky. Přípravek také příznivé ovlivňuje závislost na alkoholu. Současně dokáže potlačit nepříjemné projevy menopauzy. Popis Rostlina kudzu může pomoci také lidem závislým na nikotinu. Obsahuje totiž řadu blahodárných složek charakteristických pro nikotin, které jsou však neškodné a nevytváří se na ně závislost. Každodenním podáváním lze tedy částečně ošidit organismus, ale přitom mu nedodat škodlivý nikotin. Díky tomu může být boj proti »

K-MAX HEALTH PRODUCTS CO. MedPharma Vápník 600mg + vi. D-liquid tob.37

K-MAX HEALTH PRODUCTS CO. MedPharma Vápník 600mg + vi. D-liquid tob.37

MedPharma VÁPNIK 600mg + VITAMÍN D liquid: Vápnik je základná súčasť kostí a zubov, ale je tiež nevyhnutný pre veľa ďalších telesných funkcií. Vitamín D podporuje vstrebávanie vápnika a reguluje jeho hladinu v krvi. Dospelí väčšinou denne prijímajú iba polovicu odporúčanej dennej dávky vápnika, a preto je nevyhnutný jeho prísun v doplnkoch stravy. MedPharma VÁPNIK 600mg + VITAMÍN D liquid je vhodné užívať hlavne ako prevenciu vzniku osteoporózy (riednutia kostí), ďalej má blahodarný vplyv pri hojení rán, priaznivo pôsobí na správnu činnosť srdca a krvného obehu a pomáha plepšovať stav kože, nechtov a »

MEDPHARMA Guarana 800 mg tbl. 37

MEDPHARMA Guarana 800 mg tbl. 37

Medpharma Guarana obsahuje kofeín, guaranín, stimulačnú látku podobnú kofeínu a veľké množstvo trieslovín. Prípravok s obsahom guarany odporúčame užívať: pri únave a stavoch vyčerpanosti, počas obdobia kedy sa potrebujete v maximálnej miere koncentrovať (pre študentov, manažérov, vodičov, atď.), pri strese a zvýšenej psychickej záťaži. Odporúčané dávkovanie: 1 - 3 tabletky denne. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Prípravok nie je určený pre deti. Blahodarne pôsobí na organismus v období s potrebou maximálnej koncentrácie (pre študentov, manažerov, vodičov, atd.)

HERBACOS-BOFARMA HBF Sirup jitrocel s echin.a vit.C 325g

HERBACOS-BOFARMA HBF Sirup jitrocel s echin.a vit.C 325g

Pri zápaloch horných ciest dýchacích uľahčuje vykašliavanie, rozpúšťa hlien a upokojuje podráždenú sliznicu priedušiek.

MEDPHARMA Guarana 800mg tbl.107

MEDPHARMA Guarana 800mg tbl.107

Medpharma Guarana obsahuje kofeín, guaranín, stimulačnú látku podobnú kofeínu a veľké množstvo trieslovín. Prípravok s obsahom guarany odporúčame užívať: pri únave a stavoch vyčerpanosti, počas obdobia kedy sa potrebujete v maximálnej miere koncentrovať (pre študentov, manažérov, vodičov, atď.), pri strese a zvýšenej psychickej záťaži. Odporúčané dávkovanie: 1 - 3 tabletky denne. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Prípravok nie je určený pre deti.

KABCO MedPharma Echinacea 100mg+vit.C+zinek tbl.67

KABCO MedPharma Echinacea 100mg+vit.C+zinek tbl.67

MedPharma Echinacea 100mg + vitamín C + zinok: Echinacea bola vždy využívaná na liečbu zle hojacich sa rán, bodnutí hmyzom, pri tráviacich problémoch, nachladeniach a infekčných ochoreniach. Vitamín C a zinok zlepšujú imunitu organizmu a zvyšujú účinnosť prípravku. Táto kombinácia pôsobí blahodarne pri vírusových nákazách a chorobách z nachladenia, má priaznivý vplyv na výkonnosť organizmu a imunitný systém. Odporúčané dávkovanie: 1 tabletka každý deň po jedle. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Upozornenie: Prípravok nie je určený pre deti do 10 rokov.Prípravok nesmie byť užívaný v prípade roztrúsenej sklerózy, kolagenóz »

UNIOS PHARMA Uniospharma-Vitamin C v prášku 100g

UNIOS PHARMA Uniospharma-Vitamin C v prášku 100g

UniosPharma VITAMIN C obsahuje kyselinu L-askorbovú, bežne označovanú ako vitamín C. Tento vitamín potrebuje človek zo všetkých vitamínov najviac. Človek si nedokáže tento vitamín sám vytvárať, musí ho teda prijímať z potravy. Na vitamín C sú bohaté rôzne druhy zeleniny a ovocia, ale ich varením alebo skladovaním dochádza často k stratám tohto vitamínu. Zvýšená spotreba vitamínu je hlavne pri vyššom zaťažení organizmu nepriaznivými okolitými vplyvmi, napr. chrípkové obdobie, nachladnutie, infekčná choroba, stres, zvýšená telesná námaha atď. Zvýšenú spotrebu vitamínu C majú ďalej fajčiari, ľudia žijúci v znečistenom životnom »

MEDPHARMA Hořčík 300 mg + vit. D3 tbl. 37

MEDPHARMA Hořčík 300 mg + vit. D3 tbl. 37

MedPharma HORČÍK 300mg + VITAMÍN D3: Horčík je minerál nevyhnutný pre správnu činnosť svalov, nervov a celej rady enzýmov. Jeho hlavnou úlohou je stavba kostí a znižovanie nervosvalovej dráždivosti vo svaloch. Prípravok je vhodné užívať pri svalových kŕčoch, únave, strese a nervovom vypätí, srdečnej aritmii a poruchách obehového systému. Priaznivo pôsobí tiež pri padaní vlasov a lámavosti nechtov. Pomôcť môže pri citlivosti na zmeny počasia, kedy dochádza až k bolesti kĺbov, ďasien a zubov. Dávkovanie: 1 tableta denne. Horčík prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a činnosti svalov.

IPOT MedPharma Glukosam. sulf. 500 mg Ca + vit. D + jód tbl. 67

IPOT MedPharma Glukosam. sulf. 500 mg Ca + vit. D + jód tbl. 67

MedPharma GLUKOSAMIN SULFÁT 500mg + VÁPNIK + VITAMÍN D + JÓD: Glukosamin sulfát je základnou stavebnou súčasťou chrupaviek kĺbov. Prípravok je vhodné užívať pri degeneratívnych a zápalových ochoreniach kĺbov, podporuje obnovu a regeneráciu kĺbov a zlepšuje ich pohyblivosť. Je vhodným doplnkom stravy hlavne pre osoby so zvýšenou záťažou kĺbov (šport, nadváha, náročná fyzická práca), so zvýšeným rizikom ochorenia pohybového systému (starší ľudia, ženy v menopauze) a pre rastúcu mládež. Dávkovanie: 1 tableta 2x denne. Odporúčame užívať 1-2 mesiace, opakovane 2-3x v priebehu roka. Upozornenie: Nie je určené deťom do 12 »

MEDPHARMA Hořčík 300 mg + vit. D3 tbl. 107

MEDPHARMA Hořčík 300 mg + vit. D3 tbl. 107

Hořčík je minerál nezbytný pro správnou činnost svalů, nervů a celé řady enzymů. V anorganické formě je přítomen v kostech, zbytek hořčíku je obsažen v měkkých tkáních, a to zejména ve svalech. Jeho hlavní úlohou je tedy stavba kostí a snižování nervosvalové dráždivosti ve svalech. Popis Kdy produkt Hořčík + vitamín D3 pomáhá: při svalových křečích, při únavě, stresu a nervovém vypětí, při srdečních arytmiích a poruchách oběhového systému, při padání vlasů a lámavosti nehtů, při citlivosti na změny počasí, kdy dochází až k bolesti kloubů, dásní a zubů. Složení v jedné tabletě 300 mg hořčík (oxid hořečnatý), 0,01 mg vitamín »

VITAR Revital Suprum Forte tbl.eff.20

VITAR Revital Suprum Forte tbl.eff.20

Multivitamínový a multiminerálny prípravok s koenzýmom Q10 s príchťou tropického ovocia

GREEN SWAN GS Beta karoten Forte cps. 30

GREEN SWAN GS Beta karoten Forte cps. 30

GS Betakarotén Forte: Prípravok dodá do organizmu silnú dávku prirodzeného antioxidantu – beta-karoténu, ktorý sa získava z prírodných zdrojov. Je vhodné ho používať pre ochranu organizmu pred UV žiarením a pôsobením voľných radikálov. Zaisťuje bezpečné opaľovanie na slnku aj v soláriu, rovnako podporuje funkcie imunitného systému a má pozitívne účinky aj na zrak. Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula ob deň , pri intenzívnom opaľovaní 1 kapsula denne (deti od 12 rokov 1 kapsula ob deň). Prípravok sa nesmie podávať deťom do 12 rokov a tehotným ženám ! Jedno balenie na leto, 25 000 I.U. v jednej kapsli.

MEDPHARMA Kyselina listová 400 mcg tbl. 37

MEDPHARMA Kyselina listová 400 mcg tbl. 37

Medpharma Kyselina listová: Kyselinu listovou radíme do skupiny B vitamínov. Spoločne s vitamínom B12 je nenahraditeľným prvkom pri tvorbe červených krviniek a syntéze nukleových kyselín, ktoré umožňujú bezchybné delenie buniek a reprodukciu. Kyselina listová má priaznivý vplyv na tvorbu a správnu činnosť červených krviniek. Prípravok odporúčame užívať cca 3 mesiace pred plánovaným otehotnením a tehotným a dojčiacim ženám.

NOVENTIS Hepamar cps.60

NOVENTIS Hepamar cps.60

V prípravku Hepamar je obsiahnutá zmes štandardizovaných rastlinných extraktov, ktoré priaznivo ovplyvňujú pečeňové funkcie a povzbudzujú trávenie.


1 2 326 27 28 29 30 31

Porovnanie ceny - lacné Vitamíny a prírodné prípravky zo spoľahlivých internetových obchodov. Vitamíny a prírodné prípravky aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.